Загрузка...

"Kuldne Mask" on Venemaa Teatriliidu poolt 1994. aastal asutatud rahvuslik teatripreemia, millega pärjatakse teatrikunsti kõigi žanride lavastusi: ooperit, balletti, operetti ning muusikali ja nukuteatrit. Loe edasi

Kõik festivaliprogrammis olevad etendused ja muud üritused viiakse läbi sünkroontõlkega eesti keelde.

 

Mihhail Kõlvart, Tallinna linnapea

 

Head festivali külalised!

„Kuldne Mask Eestis" tähistab tänavu oma 15. tegevusaastat – see on teatripidu, mis juba oma sündimisest peale on olnud jätkuvalt populaarne! Tänaseks on festival on saanud omamoodi taseme garantiiks – kes kasvõi korra seda külastanud, tuleb ikka uuesti ja uuesti, et kogeda uusi kordumatuid elamusi. Loe edasi

Kohvi dramaturgidega

Kohvi dramaturgidega

Reedel, 4. oktoobril kell 17.00 toimub Vene Teatris asuvas kohvik Grao’s loominguline kohtumine Teatrilaboratooriumis esitamisele tulevate tekstide autoritega: Andrei Ivanovi, Dmitri Danilovi ning Konstantin Stešik’iga. Kohtumist juhib tunnustatud vene teatrikriitik Kristina Matvienko, kes räägib alustuseks ka veidi pikemalt tänase vene draama hetkeseisust.

Rohkem →
Teatrilaboratoorium

Teatrilaboratoorium

Oktoobris toimub teatrifestivali “Kuldne Mask Eestis 2019“ off-programmi raames unikaalne eesti ja vene näitlejaid, lavastajaid ning dramaturge ühendav projekt. Teatrilaboratoorium ”Kaasaegne venekeelne dramaturgia noorte Eesti lavastajate eskiisides” annab viiele noorele Eesti lavastajale võimaluse tuua lavale viis hiljuti vene keeles ilmunud näidendit.

Rohkem →
Piletimüük on alanud

Piletimüük on alanud

'Kuldne Mask Eestis' juubelifestival on piletimüügis ületanud kõigi möödunud aastate rekordid! Ühe nädalaga müüdi üle 1500 pileti!

Rohkem →
x

TERE TULEMAST!


ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!
WELCOME!